Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.80
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Şubat 2012
Toplam İndirme 35.074
Disk Boyutu 4,6M

GO Launcher EX – Android Tema

Go Launcher EX uygulamasını Android cihazınıza indirdikten sonra Android temaları aramaya son veriyorsunuz hatta kendi temanızı yapma imkanı bile buluyorsunuz. Android cihazınızı istediğiniz özelleştireceğiniz ve etrafınızdakilerin kıskanarak bakacakları bir arayüz yaratabilirsiniz bu uygulamayla gerçekten içine dalındığında hertürlü kolaylığı sağlıyor kullanıcıya Go Launcher Ex uygulaması, Ana ekrandaki Widgetleri istediğiniz gibi indirebilir istediğinizi istediğiniz yere koyabilirsiniz ekranda takvim, saat yada hava durumunu kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Daha sayamayacağımız bir çok özelliği sizin keşfetmeniz için bekliyor Go launcher EX uygulama Ücretsiz ve Türkçe dir.

 

GO Launcher EX Ekran Görüntüsü

GO Launcher EX inceleme video
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.