Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Şubat 2012
Toplam İndirme 2.312
Disk Boyutu 538k

Fiyat Arat

Türkiyede bir ilk !, satın almak istediğiniz ürünün fiyatının başka mağazalarda veya internet sitelerinde daha ucuza satılıp satılmadığını merak mı ediyorsunuz? O halde tek yapmanız gereken, almak istediğiniz ürünün üzerindeki barkod numarasını fiyatarat uygulamasına okutmak. Saniyelere içerisinde ürünün en uygun hangi mağazalarda satıldığını görebilirsiniz. Ayıracağınız birkaç saniye ile hem zamandan hemde paradan tasarruf sağlarsınız.

Örneğin x teknoloji mağazasına gidip cep telefonu yada ekran kartı alacaksınız, uygulama ile ürünün barkodunu okuttuğunuz taktirde o ürün 32 sanal ve fiziksel mağazada aratılarak size arama sonuçlarını getirerek fiyat karşılaştırması yapma olanağı sağlar, veritabanı olarak Biarada.com veritabanı kullanılmakta olup aşağıdaki mağazaların tümünde arama yapılmaktadır.

HepsiBurada
Kangurum
Ereyon
Hizlial
Teknosa
Darty
Bimeks
Gold
Kvk
GenpaTech
Koctas
Istanbulbilisim
Vatanbilgisayar
KirtasiyeDükkani
Ayyildiz
Vimjo
GüvenliTicaret
E-bebek
Epazarlamaci
Webdenal
PcDepo
Netsiparis
Normabilgisayar
Bebekdepo
724tikla
Lastikcim
HizliPc
Pilburada
Autlet
Sevseval
Cumapazarlama
Alisveris
Fiyat Arat Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.