Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Eylül 2012
Toplam İndirme 6.248
Disk Boyutu 66M

Android Fishing Superstars – Balık Tutma Oyunu

Android cihazınızla unutulmaz bir balıkçılık deneyimi yaşamak istiyorsanız Fishing Superstars oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Dünyanın en sakin ve egzotik yerlerinde balık tutma zevkine varacağınız oyunda kendi tuttuğunuz balıkları akvaryumunuzda besleyip büyütebiliyorsunuz bu yönü ile diğer balık tutma oyunlarının önüne geçmekte Fishing Superstars.

Fishing Superstars oyunu başladığınızda karekterinizi seçip başlangıç yerinde avlanmaya başlıyorsunuz oltanızı sensör ile atıp çekiyorsunuz ilk zamanlar zor gibi görünsede alışınca çok zevkli bir hal alıyor.

Fishing Superstars Ekran Görüntüsü
Fishing Superstars -2Fishing Superstars -3Fishing Superstars -4Fishing Superstars -5Fishing Superstars -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.