Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.22
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2012
Toplam İndirme 17.381
Disk Boyutu 1,5M

El Feneri Müzikli Disko Işığı

IS Flashlight (El Feneri) ile telefonunuzun kamera LED flash ını kontrol edebilir, tek tuşla ışığı açıp kapatabilirsiniz. İsterseniz sadece basılı tuttuğunuzda yanacak şekilde farklı bir tuş seçeneği de mevcuttur.

Uygulama ayrıca bir adet de ana ekran üzerinde çalışan ampül görüntüsüne sahiptir. Bu özellik sayesinde, telefonunuz bir lamba görevi görür ve dokunarak ışığı kısabilir ve açabilirsiniz.

IS Flashlight (El Feneri) programının asıl ve en önemli özelliği ise; telefonunuz içerisindeki mp3 listesini kullanarak sanki bir disko ortamındaymış gibi 3D disko topu animasyonu eşliğinde bu şarkıları dinleyebiliyor olmanızdır. Ve bu 3d animasyon çaldığınız şarkının ritmine göre ışık saçmaktadır. Arkadaşlarınızla ya da evde müzik dinlerken ışıkları kapatın ve bu 3d animasyonun zevkini çıkarın. Odanızın havasını sanki bir parti atmosferine çevirebilirsiniz.

IS Flashlight (El Feneri) in bir diğer özelliği de Polis ışığı olabilmesidir. Yine 3D olarak hazırlanmış özel polis lambası animasyonu sayesinde arkadaşlarınıza komik şakalar yapabilirsiniz.

Emin olun android market deki en iyi El Feneri uygulamasına sahip olacaksınız.
El Feneri Müzikli Disko Işığı Ekran Görüntüsü
El Feneri Müzikli Disko Işığı El Feneri Müzikli Disko Işığı El Feneri Müzikli Disko Işığı El Feneri Müzikli Disko Işığı El Feneri Müzikli Disko Işığı
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.