Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Kasım 2011
Toplam İndirme 19.443
Disk Boyutu 6,7M

Drag Racing (Araba Yarışı)

Android marketin en çok beğenilen araba yarışlarından biri Drag yarışları araçların kalkışları ve belli bir metre sonunda ilk yarış çizgisinin oyunu kazandığı yarış şeklidir bu tür yarışlarda aracı kullanan yarışmacının hamleleri çok önemlidir araçı siz kontrol ediyorsunuz bu yarışta doğru zamanda vites atarsanız oyunu kazanırsınız yanlız geç yada erken vites atarsanız geride kalırsınız devir saattini iyi kontrol edip zamanında vitesi atmanız gerekli vites düşürme imkanınızda bulunmakta. Drag Racing içinde birbirinden farklı yarış arabası bulunmakta yanlız arabaları alabilmek için belli bir parasınızın olması gerekli parayıda kazanmak için yarışlara katılmalısınız yarışları kaybetseniz bile puan topluyorsunuz yanlız kazanırsanız daha çok puan alıyorsunuz.  Almış olduğunuz araçları daha sonra modifiye yaparak güçlü hale getirebilir rakiplerinizi geride bırakmak için bir fırsat edinmiş olursunuz.

Drag Racing Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.