Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 31 Ekim 2013
Toplam İndirme 387
Disk Boyutu 450k

Android Borsa Haber Uygulaması

Finans ve borsa ile ilgili farklı haber siteleri üzerinde yayınlanan makalelere ve haberlere anlık olarak erişebilirsiniz.
Farklı kaynaklar tarafından yayınlanan haberleri sizler için tek bir uygulama altında topladık. Borsa Haber ile tek yapmanız gereken şey ilginizi çeken haberlerin üzerine tıklayarak haberin yayınlandığı resmi İnternet sitesi üzerinden haberi okumaktır.

En son borsa ve finans haberlerine kolayca ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde tüm finansal işlemlerinize çok daha kolay yön verebilir ve gelişmeleri sıcağı sıcağına takip edebilirsiniz.

Uygulama geliştirilmeye devam etmektedir. Güncellemeleri takip ediniz.

 

Görüntüleri

 • Borsa Haber
 • Borsa Haber
 • Borsa Haber
 • Borsa HaberBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.