Avea’dan Samsung Galaxy Nexus Kampanyası

Tarih : 12 Mart 2012
Ekleyen : Arda Kınacı

 

Avea nın en yeni cihaz kampanyalarından biri olan Samsung Galaxy Nexus dünyanın ilk Android 4.0 olma özelliğini taşıyor. Samsung bu cihazı ince şık tasarımı ve inanılmaz performansı ile Android sevenlerin gözdesi olmuş durumda. Android 4.0 ilk cihazı olma özelliğini taşıyan Galaxy Nexus sade şık tasarımı ve Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 işlemcisiyle gönülleri feth etmeye hazır. Cihazın diğer özelliklerine baktığımızda 4.65 inç lik Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekranıyla  Google Play den indirdiğiniz  yüzlerce Android oyunu sıkıntısız oynama imkanı sağlıyor. Wi-Fi ile internette bağlatısı yapıp  büyük ekranından facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde kesintisiz iletişim kurup youtube gibi video sitelerinden video izlemeyebilirsiniz. Görüntü konuşma özelliği ile sevdiklerinizle hasret giderebilirsiniz.

Samsung ve Android teknolojisinin bir araya gelerek oluşturduğu bu akıllı telefon Avea cihaz kampanyası ile sahip olmak çok kolay. Avea ile bu cihaza sahip olmak için 2 çeşit  ücretlendirme yapılmakta bunlardan ilki olan 4GB interneti ile birlikte ayda 114 TL taksitle, ikinci  ise her ay her yöne 1000 Dk ses, 1000 SMS ve 2GB interneti ile birlikte ayda 149TL taksitle. Samsung Galaxy Nexus sahip olabilmek için bu tarifelerden birini 24 ay Taahhüt etmeniz gerekli.

24 Ay Taahhütlü  4GB İnternet kampanyasından yararlanırsanız. Avea ödeyeceğiniz tutar. 24X114 = 2736 TL

24 Ay Taahhütlü 1000 DK 1000 SMS 2GB internet kampanyasından yararlanızsanız. Avea ödeyeceğiniz tutar 24X149=3576 TL 

Samsung Galaxy Nexus Detaylı incelemesini bu sayfadan bakabilirsiniz. Cihazın  Mart 2012 ortalama piyasa fiyatı ise 1500-1900 TL arasında değişmekte.

Avea duyurmuş olduğu kampanya detayları

 • Kampanya 23 Şubat – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.
 • Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler cihaz ve servis bedelini 24 ay boyunca faturadan ödeme şeklinde yararlanabilirler. Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler, ödeme şekillerini değiştiremez.
 • 1000Dk, 1000 SMS,2GB internetli kampanyadan yararlanabilmek için hatta tanımlı tarifenin Cihaz tarifesine geçirilmesi gerekmektedir.Nexus kampanyasından yararlanıldığı sürece 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır. Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda Nexus kampanyasından yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.
 • Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacaktır.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce müşterilerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya taahhütnamesinde belirtilen koşulların dışında kalacak şekilde değiştirmesi, fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından “tahsilatına aracılık edilen tutarlar” kapsamında tahsil edilecektir.
 • 24 ay taahhüt veren Avea abonelerine ayda 114 TL’ye(KDV ve ÖİV dahil)’ye Samsung Galaxy Nexus 24 ay boyunca her ay 4GB internet ile birlikte sunulacaktır. İnternet servis ücreti 15 TL, Samsung Galaxy Nexus cihaz ücreti 99 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • 24 ay taahhüt veren Avea abonelerine ayda 149 TL’ye(KDV ve ÖİV dahil)’ye Samsung Galaxy Nexus 24 ay boyunca her ay heryöne 1000 DK + heryöne 1000 SMS + 2GB internet ile birlikte sunulacaktır. Ses, SMS ve İnternet servis ücreti 50 TL, Samsung Galaxy Nexus cihaz ücreti 99 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki anlaşmalı banka kredi kartları :Akbank Axess, City Axess, Garanti Bonus, TEB Bonus, Denizbank Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Yapı Kredi Worlcard, Vakıfbank Worldcard, TEB Worldcard, Anadolubank Worldcard, Albaraka Worldcard, Fortis, Milenyumbank wordkartları, Money Card, Bonus Business Card, Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kart, Eurobank, Tekfen ve Sanal kartlar.
 • Bir müşteri bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler Dünya Varmışi tarifesi üzerinden abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Ek olarak 23 Şubat 2012 ile 31 Mayıs 2012 arasında Samsung Galaxy Nexus kampanyasından yararlanmış müşteriler 6464’e Nexus wifi yazıp göndermeleri durumunda 31 Kasım 2012 tarihine kadar sınırsız TTnet wifi servisinden yararlanma hakkı kazanacaklardır. ( Örneğin; Bir abone 23 Şubat 2012 tarihinde bu SMSi göndermişse 8 ay, 31 Mayıs 2012 tarihinde göndermişse bu hizmetten 6 ay boyunca ücretsiz yararlanma hakkında sahip olabilecektir.) 6464’e gönderilen SMS’ler 0.415TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Samsung galaxy Nexus Kampanyasından(ses,sms,internet paketi içeren) (TTNet dahil GPOların hiçbiri), Samsung Galaxy Nexus İnternet Paketi(4GB internet paketi içeren) kampanyasından (Ttnet Mobil hariç) tüm avea müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyada 3.şahış kredi kartı da kullanılamaz.
 • Bireysel müşterilere ait bir TCK nosuna bağlı en fazla 2 GSM numarası kurumsal müşterilere ait vergi kimlik numarasına bağlı en fazla 3 GSM numarası kampandan faydalanabilir.
 • Sınırsız WiFi hizmeti, sadece TTNET WiFi servis noktalarında geçerlidir. TTNET WiFi servis noktalarına www.ttnetwifi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Galaxy Nexus İnternet Paketi kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Galaxy Nexus kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

 

Toplam 2 Yorum.

 1. Galaxy dedi ki:

  Arkadaşlar bu samsung galaxy nexus nasıl bir telefon Avea bu kampanyasından yararlanarak almayı düşünüyorum bana bir fikir verin.

  • FSK dedi ki:

   Dünyanın ilk Android 4.0 özelliğini taşıyan bu cihaz kullancıları mutlu edecek derecede güzel Google Play dan binlerce ücretsiz uygulama arasında kaybolabilirsiniz. Eğer Android cihazı ilkkez kullanacaksanız bu Samsung Galaxy Nexus sizin için inanılmaz bir deneyim olacağından emin olabilirsiniz. Samsung Galaxy Nexus detaylı özellikleri bu sayfadan bulabilirsiniz. http://www.cepyazilim.com/samsung-galaxy-nexus.html

Yorum Yapabilirsiniz