Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Eylül 2011
Toplam İndirme 4.356
Disk Boyutu 4.6M

Animated Weather Widget, Clock İnceleme

2×1 ve 4×2 olmak üzere 2 farklı Widget uygulamasına sahip olan uygulama ile Marketten yeni “skin” görünümler indirerek, görsel şöleni artırabilmek mümkün. Hava durumun dilerseniz geçerli hava durumu, Bugün, Yarın ve 2 günlük olarak optimize edebilirsiniz. Programı başka bir uygulama ile başlatmakta mümkün (Program to start)

 

Animated Weather Widget, Clock Özellikleri

 • GPS ile bulunduğunuz yerin hava durmunu öğrenme
 • 50000’den fazla Şehrin Hava Durumu
 • Bulut, yağmur ve gerçekçi kar efekti
 • Otomatik Güncelleme
 • Hareketli Günlük Hava Tahmini
 • Dijital Masaüstü Saat

Animated Weather Widget, Clock Ekran Görüntüleri


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanıtım Videosu

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.