Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.8.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 31.622
Disk Boyutu 12M

Android PicsArt – Resim Editörü

PicsArt, Android için yapılmış en iyi Resim Editörü, bir çok resim aracını içinde ücretsiz olarak bulunduruyor ve hızlı bir şekilde çekmiş olduğunuz fotoğrafları kolaylıkla düzenleyebiliyorsunuz.

PicsArt ile sıradan fotoğraflarınızı birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Uygulamanın kullanım kolaylığı ile kullanıcı dostu diyebiliriz fotoğraf üzerinde yapabileceğiniz düzenlemelerinin hepsi elinizin altında sizin sadece tıklayarak resme uygulamanız kalıyor.

PicsArt ile Fotoğraf filtresi, kolaj, çerçeveler, etiketler, metin efektleri, resim grafikleri, kırpma, Ton rengini ayarlamak ve sanatsal efektler eklemek, döndürmek işlemlerini kolaylıkla resimlerinize uygulayabilirsiniz.

PicsArt sosyal ağ veya Facebook duvarına, Flickr, Picasa, Dropbox, Fouresquare, Tumblr, Blogger ve WordPress fotoğraf yükleme ya da SMS ve e-posta ile fotoğrafları göndererek sevdiklerinizle  sanat eserlerinizi paylaşabilirsiniz.

PicsArt – Photo Studio Ekran Görüntüsü
PicsArt - Photo Studio -2PicsArt - Photo Studio -3PicsArt - Photo Studio -4PicsArt - Photo Studio -5PicsArt - Photo Studio -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.