Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Nisan 2012
Toplam İndirme 2.952
Disk Boyutu 18M

Android Panic Flight – Pilot Oyunu

Panic Flight oyunu ile havayolu şirketinin pilotu olarak uçağınız size verilen noktaya götürmeniz gerekiyor. Oyuna başlarken pilotluk sertifikanızı almak için küçük görevler veriliyor size onları başarırsanız esas görevler arkasından geliyor.

Görsellik olarak pek iyi olmamasına rağmen bulutların arasında size verilen görevi yerine getirmek için mücadele vermek bir çoğunuzun hoşuna gideceğe benziyor. Kötü bulutları atlatıp hortumlara yakalanmadan yolcularınızı havaalanına teslim etmeniz gerekli yolunuzun üzerindeki yakıt tankerlerini almayı unutmayın.

Panic Flight pilot oyununda 18 görev bulunmakta ve satın alabileceğiniz 8 uçak bulunuyor.

Panic Flight Ekran Görüntüsü
Panic Flight -2Panic Flight -3Panic Flight -4Panic Flight -5Panic Flight -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.