Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Nisan 2012
Toplam İndirme 3.118
Disk Boyutu 1,6M

Android Hava Durumu, Batarya ve  Saat

MIUI Dark Digital Weather CL Widget ile ekranızda hava durumu tahminlerini saatinizi ve Bataryanızın ne kadar kaldığını ekranızda görebilirsiniz. Widget in en iyi yönü özelleşitirilebilir olması ayarla menüsünden istediğiniz şehrin hava durumu seçebilir isterseniz 12/24 saat olarak ayarlayabilirsiniz isterseniz sistem bilgilerinide ekranınıza getirme imkanı sağlıyor bu Widget .

Widgetleri yüklemek ve kullanımı diğer uygulamalardan farklıdır yüklemeyi gerçekleştirdikten sonra ekranıza basılı tutarak çıkan menüden Widgetleri tıklayıp oradan MIUI Dark Digital Weather CL seçerek kullanabilirsiniz.

MIUI Dark Digital Weather CL. Ekran Görüntüsü
MIUI Dark Digital Weather CL. -2MIUI Dark Digital Weather CL. -3MIUI Dark Digital Weather CL. -4MIUI Dark Digital Weather CL. -5MIUI Dark Digital Weather CL. -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.