Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Nisan 2012
Toplam İndirme 4.588
Disk Boyutu 11M

Android GraviTire 3D – Tekerlek Sürme

Küçükken tekerleri sokaklarda çevirirdik şimdi ise teknolojik aletlerimizde oynuyoruz böyle oyunları teknoloji hayatımızda bizi yine yanlızlaştırmaya devam ediyor. GraviTire 3D oyunu lastik tekerlerin yarış oyunu facebook hesabınızla oyuna giriş yapıp yarışmaya başlayabilirsiniz.

GraviTire  görsellik olarak 3 boyutlu özelliğe sahiptir aksiyon dolu sıradışı bir yarış serüveni yapmak için tasarlanmış oyunda rakiplerinizi geride bırakmak için  tekerleğinizi doğru yerde hızlandırmanız gerekli oyun size nerelerde ekrana dokunmanız gerektiğini belirtiyor o zamanları iyi yakaladağınız taktirde başarılı olursunuz.

GraviTire 3D Ekran Görüntüsü
GraviTire 3D -2GraviTire 3D -3

Tanıtım Videosu
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.