Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 7.00.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Mayıs 2012
Toplam İndirme 11.751
Disk Boyutu 2,4M

Android Dr.Web Anti-virus

Dr.Web Anti-virus uygulaması ile artık Android cihazlarınız  virüslere karşı güvende. Dr.Web windows platformundaki başarısını android platformunda devam etttireceğe benziyor bir çok farklı özelliği ile android cihazlarınızı tam koruma özelliği sağlamakta hemde ücretsiz olarak.

Android Anti-Virüs uygulaması ile cihazını üç farklı modda tarayibilirsiniz bunlar ise; Tüm dosyalar tarama, Hızlı tarama ve kendi seçtiğiniz dosyalar. Performans olarak fazla ram kullanımı bulunmamakta sürekli açık kaldığını bile hissetmiyorsunuz.

Dr.Web Anti-virüs uygulaması yanlızca virüs koruması sağlamıyor bunun yanında internetteki kötü içerikli sitelerde sizin isteklerinize göre özel filtreleme yapıyor. Çocuklarınızın istemediğiniz sitelere girmesini engelleyebiliyorsunuz kendi içindeki özel veritabanı ile zararlı içerikli web sayfalarını anında tespit etmekte.

Dr.Web Anti-virüs uygulaması ile sizi rahatsız edenlerden kurtulabilirsiniz nasılmı istediğinizin numaranın size mesaj veya çağrı ile ulaşmasını engelleyebilir kendiniz özel kara liste oluşturabilirsiniz. Bu yönü ile sapıklara karşı iyi bir savunma taktiği geliştirmenize olanak sağlıyor.

Çok fonksiyonlu uygulamamız çalınmalara karşıda sizi korumakta eğer cihazınız çalındığı taktirde önceden tanımladığınız tel. numarasınıza konum bilgilerinizi yollayabilir ve Android cihazınızın nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Dr.Web Anti-virus (beta) Ekran Görüntüsü
Dr.Web Anti-virus (beta) -2Dr.Web Anti-virus (beta) -3Dr.Web Anti-virus (beta) -4Dr.Web Anti-virus (beta) -5Dr.Web Anti-virus (beta) -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.