BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Zombie Invasion : T-Virus

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Mayıs 2013
Toplam İndirme 11.598
Disk Boyutu 17M

Zombie Invasion : T-Virus – Android Zombi Oyunu

Dünyayı saran zombi virüsünden insanlığı kurtarmak senin elinde!

Android zombi oyunlarını sevenlerin severek oynayacağı oyun kurgusu ile oynayanları kendine bağlayan etkleyici bir Android Oyunu. Klasik zombi oyunlarından farklı olarak bu oyunda zombilere karşı bir Antivirüs oluşturman gerekiyor bunu ise oda oda mahsur kalmış zombi odalarında bulduğun şifreleri bir araya getirerek Antivirüs oluşturuyorsun.

Grafik kalitesi ve ürtkücü sesleri ile oynayanları etkiliyor oyun kurgusu ve çözülmesi gereken bulmacalarla bağımlısı olabileceğiniz kaliteli bir yapım.

Uygulama Görüntüleri

 • Zombie Invasion : T-Virus
 • Zombie Invasion : T-Virus
 • Zombie Invasion : T-Virus
 • Zombie Invasion : T-Virus
 • Zombie Invasion : T-Virus
  Yorumlar


  • torlaklar
   12 Haziran 2013 - 16:39

   bana göre en iyi virüs oyunu plague-ınc 1.5.0.1 mükemel oyun  • cavad
   18 Haziran 2013 - 12:07

   CavadBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.