BURADASINIZ :

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.02
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 10.093
Disk Boyutu 2,5M

Yandex Disk – Android için Dosya Depolama Uygulaması

Dosyalariniz ne zaman isterseniz  parmaklarinizin ucunda.

Yandex Disk, internet baglantisi olan herhangi bir cihazinizdan fotograflariniza, videolariniza ve dökümanlarinida dilediginiz zaman ulasmaniza olanak saglayan bir bulut veri depolama sistemidir. Telefonunuza veya tablet bilgisayariniza Yandex Disk uygulamasini indirin ve dosyalarinizi dosyalarinizi tam anlamiyla yaninizda tasiyor olmanin rahatligini yasayin.

Android Yandex.Disk Özellikleri;

 • Telefonunuz / tabletiniz ile bilgisayariniz arasinda veri transferi mümkün hale geldi. Tek ihtiyaciniz internet baglantisi.
 • Mobil telefonunuz / tabletiniz kaybolsa veya kirilsa bile verileriniz tamamen güvende.
 • Dosyayi paylasmak için sadece bir link göndermeniz yeterli. Veri ücretlerinde tasarruf edeceksiniz.
 • Yandex Disk ile çektiginiz fotograflar anlik olarak bütün diger cihazlarinizda görünecek.
 • Yandex.Disk bilgisayar uygulamasi disk.yandex.com adresinde mevcuttur.

Yandex.Disk Ekran Görüntüsü
Yandex.Disk Yandex.Disk Yandex.Disk Yandex.Disk Yandex.Disk

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.