BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Haberleşme > WeChat

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Ekim 2012
Toplam İndirme 55.891
Disk Boyutu 14M

WeChat – Android Ücretsiz Mesajlaşma

Android WeChat uygulaması ile arkadaşılarınızla iletişeme geçmek artık bir çok kolay hemde Ücretsiz!

Gelişen teknoloji ile haberleşmenin çok basit hal aldığu günümüz dünyasında mesajlaşma çok önem taşımakta bunun farklında olan teknoloji geliştiricilerinin önemli uygulamalarından biri olan WhatsApp Messenger dünyada bir çok kişi tarafından tercih edilip zirveye oturmuş bir şekilde.

WeChat ise çıktığı günden beri kendinden bahsettirmekte henüz ülkemiz pek fazla kişi kullanmamasına rağmen yakın bir süre içinde bağımlılık yaratacağına inanıyoruz.

WeChat uygulamasını yükleyerek arkadaşlarınızla ailenizle ücretsiz konuşabilir resim gönderip alabilirsiniz hemde bunların tamamını yapmak ücretsiz!

WeChat Ekran Görüntüsü
WeChat WeChat WeChat WeChat WeChat

  Yorumlar


  • zeuss_42
   23 Ocak 2013 - 00:53

   paylaşmak  • Tunus
   28 Şubat 2013 - 20:21

   Wechat da ucretsiz konusmak isteyirm  • sinem
   13 Temmuz 2013 - 10:08

   benim tel samsung gt-s5250 neden wechati indiremiyorum?  • cansel
   09 Ağustos 2013 - 11:27

   slm  • yorgun
   22 Ağustos 2013 - 04:51

   salla  • Pınar ela
   16 Eylül 2013 - 21:29

   Bazen unutmak da mutluluktur…  • gökhan
   03 Aralık 2013 - 15:28

   slm.herkese ufuk gunaydın  • dilan
   01 Şubat 2014 - 03:15

   meraba herkeseBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.