Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.3.111836
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Eylül 2011
Toplam İndirme 89.693
Disk Boyutu 3.6M

Viber : Free Calls & Messages İnceleme

Iphone veya Android kullancıları Wireless veya internet bağlantısı sayesinde ücretsiz konuşabilir veya mesajlaşabilirsiniz. Telefon numaranızı girerek size gelen onay kodunu girer işleme devam edin. Numarayı göndermedeki amaç Viber kullanlar tespit etmek. Viber, Skype benzeri bir uygulama fakat fark olarak ekstra kontur satın alıp başka numaraları arama yapamıyoruz.

 

Viber : Free Calls & Messages Özellikleri

 • Arkadaş davet etme (Mesaj yoluyla diğer Iphone ve Android kullanıcılarına yollayın)
 • Facebookta paylaşma
 • Ücretsiz arama ve mesajlaşma

Viber : Free Calls & Messages Eksi Yönü

 • Ekstra ücret ile Viber kullancı dışı kişileri arama yapılabilirdi

Viber : Free Calls & Messages Ekran Görüntüleri  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.