Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ekim 2011
Toplam İndirme 7.972
Disk Boyutu 1,4M

Android TuneIn Radio İnceleme

Yerel ve yabancı radyolar olmak üzere bünyesindeki 5.000 radyo istasyonu online olarak dinleyebileceğiniz Widget desteği olan kuşkusuz Android için en iyi radyo uygulaması diyebiliriz. TuneIn Radio’nun en güzel taraflarında biri ise cihazı “Shake” yani sallayarak radyo kanalı değiştirebiliyorsunuz. Uygulamanın tam sürümünü 1.82 TL’ye satın alarak (Kur’a göre değişebilir) radyo kayıt edebilirsiniz. Radyo istasyonunu logosunu ekranda görmek mümkün fakat keşke uygulamaya çalan şarkı ve sanatçı özelliği de dahil edilseydi.  Uygulamanın belirli dakikalar sonra uyku moduna geçirmek mümkün, ayrıca alarmın olarak radyo’yu ayarlayabilirsiniz.

Android TuneIn Radio Özellikleri

 • Facebook/Twitter ve Mail radyo istasyonu paylaşabilme
 • Alarm olarak ayarlayabilme
 • Uyku Modu
 • Widget desteği
 • Sallayarak radyo istasyonu değişimi
 • Favorilere ekleme
 • 5.000 radyo istasyonu
 • Kategorilere göre radyo istasyonları

TuneIn Radio Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.