BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Trial Xtreme 2 Winter

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Haziran 2013
Toplam İndirme 19.726
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Trial Xtreme 2 Winter – Android Gross Motor Oyunu

Trial Xtreme 2 oyununda Gross motor kullanarak size verilen parkurlarda görevleri yerine getiriyorsunuz.

25 milyondan fazla indirilme seviyesine ulaşan Trial Xtreme 2 Winter başarılı grafikleri ile oyunculara gerçekçi motor kullanma heyecanı yaşatıyor hemde ücretsiz bir şekilde.

8. Uluslararası Mobil oyun ödüllerinde “En iyi spor oyunu” kategorisinde aday olan Android Oyun.

Dil nedir? biz ek diller ekledik: Türkçe, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Korece, Rusça,

Oyun Özellikleri

 • Karlı yağmurlu doğal ortamda 34 farklı bölüm
 • Rampalar, büyük lastikler, kayalar, araçlar gibi yüzlerce engel.
 • Etkileyici grafik kalitesi
 • Hassas kontrol

Diller: Türkçe, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Korece, Rusça

Uygulama Görüntüleri

 • Trial Xtreme 2 Winter
 • Trial Xtreme 2 Winter
 • Trial Xtreme 2 Winter
 • Trial Xtreme 2 Winter
  Yorumlar


  • tariel tarik
   10 Temmuz 2013 - 05:14

   salamBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.