Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.5.2.5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Mayıs 2014
Toplam İndirme 8.873
Disk Boyutu 41M

Transformers Legends Aksiyon sahneleri ile dolu PVP oyunudur arkadaşlarınız ile 300 e yakın Transformens karakterlerini dövüştüreceğiniz Andorid Aksiyon oyunu.

Transformers kahramanlarının bir kart düzeneğinde savaş alanına sürüp bir birlerini güçlerini göstermesini sağlıyorsunuz. Gösterdikleri güç deneyimlerine göre yenip yenemeyeceği ortaya çıkıyor güç deneyimi az olan oyuncunun kaybedeceği açık şekilde gözükse de beklenmedik bir durumda yenme imkanı bile yüksek. 300 den fazla Transformers karakteri arasında “Optimus Prime, Megatron, Bumblebee, STARSCREAM, DINOBOTS” gibi isimler de yer alıyor hatta baş kahraman olarak gözüküyor. En ünlü karakterleri seçebilmek için kendinizi daha çok geliştirim edindiğiniz seviye puanları ile o karakterleri de açabiliyorsunuz.

Transformers Legends Özellikler

 • Yendiğiniz online kişi kadar haftalık ödüller.
 • PVP server içinde arkadaşlarınız ile geniş bir savaş sağlayabilirsiniz.
 • Orijinal filminden karakterler direk yansıtılmıştır.
 • Modifiye yapabilir ve geliştirebilir bir özellik oyun için alanda kullanılır durumda.

 Transformers Legends durmada güncellenen bir oyun ve her güncellemede gelen özellikler oyuna daha fazla keyif katmaktadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz şekilde sitemizde güncellenmişir.

Görüntüleri

 • Transformers Legends
 • Transformers Legends
 • Transformers Legends
 • Transformers Legends
 • Transformers Legends
 • Transformers Legends
 • Transformers Legends
 • Transformers Legends
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.