BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Toy Defense

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 09 Kasım 2013
Toplam İndirme 4.846
Disk Boyutu 131M

Toy Defense – Android Savunma Oyunu

Cephenizi iyi savunup düşman güçlerinizi püskürt!

Android savunma oyunlarının bir yenisi olan Toy Defense oyununda bölgenizi düşman güçlerine karşı koruyorsunuz.  Oyunda savunma için iyi bir strateji geliştirmeniz gerekiyor silahlarınızı koyacağınız yeri belirlerken düşmanın geliş yönünü iyi hesaplamalısınız ne kadar az düşmanı içeri alırsanız o bölümden kazanacağınız puan ona göre artış göstermekte.

Oyun grafik kalitesi olarak pek iyi değil ama bölüm çeşitliği bakımından insanlı bağımlı yağıyor kendisine.

Oyunun Özellikleri;

 • 86 farklı bölüm
 • Ücretsiz
 • Farklı türlerde cephanelik seçeneği
 • Kule tamir ve geliştirme seçeneği
 • 9 farklı düşman tipi

Uygulama Görüntüleri

 • Toy Defense
 • Toy Defense
 • Toy Defense
 • Toy Defense
 • Toy Defense
Etiketler : android savunma oyunu
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.