BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Klasik > Tiny Tower

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Aralık 2011
Toplam İndirme 3.481
Disk Boyutu 19M

Tiny Tower

Bağımlılık yapacak Browser tadında güzel bi oyun ile karşınızdayız Tiny Tower ile kendi kulenizi yapıp insanların yaşayacakları alışveriş yapacakları tüm yaşam faliyetlerini sürdürecekleri alanlar oluşturuyorsunuz. Oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyarcınız var siz oyuna oynamaya başladığınızda alışveriş merkezlerinizi filan kuruyorsunuz siz oyunu kapattığınızda bile o alışveriş merkezlerinde alışverişlerin paraları sizin hanenize yazılıyor bu şekilde oyunda ilerleme şansı buluyorsunuz.

Tiny Tower Ekran Görüntüsü

 

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.