Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.24
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Şubat 2012
Toplam İndirme 49.262
Disk Boyutu 13M+600M

The Sims™ FreePlay

Dünyanın en çok satan oyun listesinde ilk sıralarda bulunan The Sims artık Android Markette hemde Ücretsiz! En iyi yaşam simülasyonu oyunu olan The Sims milyonlar Fun sahip, oyunun artık android cihazlarda ücretsiz oynanması Android kullanıcıları sevindireceğe benziyor. The Sims ile hayalinizdeki hayatı oluşturup güzel bir yaşam alanı kurabilir kendi aile fertlerinizi  yaratıp evinizi istediğinize göre tasarlayabilirsiniz. Oyunu cihazınıza kurduktan sonra yaklaşık 600 mb bi dosya indirme yapıyor oldukça büyük bir oyun

The Sims™ FreePlay Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


  • LOONEY
   26 Nisan 2013 - 16:20

   İNDİRİYORUM SİMS OYUNUNU DENEYECEĞİM  • Çalışmıyor
   23 Haziran 2013 - 09:30

   Bizim ülkemizde çalışmıyor gibi bişeyler zırvaladı  • meliscik
   30 Haziran 2013 - 17:38

   Harika bir oyun ama acilirsa  • selinay jamiryoo
   07 Ağustos 2013 - 19:03

   Oğlum acilmiyo sinir oldum  • Anonim
   07 Nisan 2015 - 20:15

   İn miyor bu oyun  • yusuf emir
   14 Şubat 2016 - 21:49

   gerizekalı bu oyun satrn simsBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.