Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Mayıs 2013
Toplam İndirme 6.817
Disk Boyutu 25M

The Pocket World  – Android Şehir Kurma Oyunu

Limanlar açıldı! Uçsuz bucaksız bir dünyayı keşfedin, hazineleri toplayın ve kaybettiğiniz toprakları geri alın!

The Pocket World, kendi krallığınızı kurabileceğiniz öğeleriyle destansı bir savaş macera oyunu. Topraklarınızı genişleterek ve farklı bölgelerle ticaret yaparak kaynakları toplayın. Muhteşem bir ordu kurarak savaşlarda kahramanca mücadele edin. Mallarınızı yağmalamak için fırsat kollayan korsanlara haddini bildirin ve macera içinde ilerleyerek kaybettiğiniz toprakları geri alın. Tam bir sosyal uyum içinde arkadaşlarınızla oynayın ya da dünyanın dört bir yanındaki insanlara karşı mücadele edin!

+ ÖZELLİKLER +
> BEDAVA OYNAYIN
> Ada topluluğunuzu genişletin
> Arkadaşlarınızla ya da dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla ticaret yapın
> Muhteşem bir ordu kurun
> Dünyanın dört bir yanındaki ganimetleri ele geçirin
> Kahramanca mücadele ederek kaybettiğiniz toprakları geri alın

Görüntüleri

 • The Pocket World
 • The Pocket World
 • The Pocket World
 • The Pocket World
 • The Pocket World
 • The Pocket World
  Yorumlar


  • kadir
   05 Mart 2014 - 14:30

   Subway surfers indiriyorum paketi ayristirmada sorun var diyo nasil cozebilirim.cozmek icin bir program varmi acaba?Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.