BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > The Lone Ranger

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Mayıs 2014
Toplam İndirme 9.341
Disk Boyutu 45M

The Lone Ranger filmden esinlenerek yaratılan katilleri yakalamakla yükümlü bir adamın hikayesini anlatan Android kovboy oyunu.

Texas ve Vahşi batıda yolsuzlukları suçluları yakalamakla yükümlü olduğunuz bir kasabada yaşayacaksınız. Ardı arkası geçilmeyen bir sürü suça tanık olacak ve engellemeye çalışacaksınız. Bazen düello yapacak ve düşmanı yeneceksiniz. Olmadı toplu bir saldırıya girip pusuya yatacaksınız. Kasaba içinde bastığınız barlar da daha çok düşman olduğu için hızlı hareket etmelisiniz.

The Lone Ranger Özellikleri

 • Uzun bir yolculuk için de Lone Ranger ve Tonto gibi müttefikleriniz olacak, rezil Butch Cavendish ve yandaş çeteler de düşmanınız.
 • Colby kasabasın da yaşanan yolsuzlukları ve vatandaşların çektiği zulümlere bir son vermeye çalışaksınız.
 • Düello yapma kanun kaçaklarını öldürmeniz için en kolay yoldur.
 • Her geçtiğiniz zaferden sonra yeni silahlar, ekipmanlar ve atlar verilecektir.
 • Dil seçeneği olarak İtalyanca, Almanca ve İspanyolca bulunuyor her geçen gün yeni diller eklenmeye devam ediyor.

The Lone Ranger oyunu içinde 3d kalite uygulanmış. Yolsuzluklardan ve hırsızlardan kurtaracağınız kasaba için uzun bir maceraya çıkacağınız Android atari oyununu hemen sitemizden temin ediniz.

Uygulama Görüntüleri

 • The Lone Ranger
 • The Lone Ranger
 • The Lone Ranger
 • The Lone Ranger
 • The Lone Ranger
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.