BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Klasik > Survival Run with Bear Grylls

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Ekim 2013
Toplam İndirme 4.338
Disk Boyutu 33M

Survival Run – Android Koşucu Oyunu

Hayatta kalma ustası olan Bear Grylls bu oyunda hayatı sizin elinizde.

Android koşucu oyunlarından bir yenisi olan Survival Run oyununda dünyaca ünlü maceracı Bear Grylls ile macera dolu bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Oyun Temple Run çok benzemekte aynı mantıkla koşuyorsunuz engellerden atlayarak eğilerek kurtulup yolunuzda bulunan altın sikkeleri topluyorsunuz.

Özellikler:

 • Basit Kontrol
 • Hayatta kalma ustası Bear Grylls oynama imkanı
 • 9 farklı seçilebilir karakter
 • Choppers, Paraşüt, Jetpacks gibi ekiplamları kullanma fırsatı

Uygulama Görüntüleri

 • Survival Run with Bear Grylls
 • Survival Run with Bear Grylls
 • Survival Run with Bear Grylls
 • Survival Run with Bear Grylls
 • Survival Run with Bear Grylls
Etiketler : android koşucu oyunu
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.