BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Spor Oyunları > SUPER KO BOXING 2 (Android Box Oyunu)

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Eylül 2011
Toplam İndirme 5.356
Disk Boyutu 2.1M + 85M

Android SUPER KO BOXING 2 İnceleme

Oyun klasik atari oyunları andırıyor, giriş kısmı ise oldukça hoş. Uygulamaya girdiğinizde yaklaşık olarak 85 MB’lik bir dosya indirmesi yapacaktır, indireceğiniz klasör Phone Memory (Telefon Hafızası) veya SD Card (Hafıza Kartı) indirebilirsiniz. Ayarlar kısmında ise Ses, titreşim ve ek olarak ise 2 farklı kontrol imkanı bulunuyor. İlk olarak belli başları butonlarla yumruk atabildiğimiz gibi ayrıca ekranın sol veya sağ köşelerine dokunarak da yumruk atabilirsiniz.  Exhibition kısmında ise oldukça zorlu maçlar var, karşı boksçu sizi sıkmaya başladığında “Shake” kurtulmak için cihazınızı sağa sola sallamanız gerekmektedir. Oyunda kişi savunma moduna geçerse ve siz yumruk atarsanız aldığınz nitro düşmeye başlar. Nitronun artmasını istiyorsanız rakibinizi savunmasız durumdayken yumruk atmanız gerekmektedir. Nitronuz dolduğunda Super Punch yaparak rakibinizin gücünü azaltabilirsiniz.

 

Android Super Ko Boxing Ekran Görüntüleri


  Yorumlar


  • May
   22 Şubat 2012 - 21:18

   >Dogrusu ben simdiye kadar rnitume’a karsilik olarak kosut zaman in kullanildigini dusunuyordum. Bilisimle ilgili kaynaklarda da rnitume icin tam bir karsilik goremedim. Sanirim calisma zamani diye degistirmek en dogrusu olacak.Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.