BURADASINIZ :

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.18.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Ocak 2014
Toplam İndirme 85.148
Disk Boyutu 29M

Dünyanın en popüler oyunları arasında bulunan Subway Surfers sürekli yeni sürümleri çıkararak yıllarca kendinden söz ettireceğe benziyor.

Subway Surfers yeni güncellemesiyle macera Miamide palmiye ağaçları arasında kaldığı yerden devam ediyor. Miami şehrinin güzelliklerini yastılmaya çalışıldığı oyunda Miami’nin palmiye ağaçları ile kaplı plajlarında sörf yapabilecek, haftalık olarak düzenlenen flamingo toplama yarışına katılarak büyük ödüllere sahip olabilme şansına erişebilecek, oyuna yeni eklenen Nick ismindeki yeni karakteri keşfederek ona yeni kostümleri giydirebilecek ve Tasha için retro tarzda hazırlanmış olan kostümü de oyunda bulabilecekler.

Subway Surfers son sürümü  Miami oyununu Apk olarak sitemiz üzerinden indirip tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

 • Subway Surfers Miami
 • Subway Surfers Miami
 • Subway Surfers Miami
 • Subway Surfers Miami
 • Subway Surfers Miami
  Yorumlar


  • arda
   07 Şubat 2014 - 02:32

   nasıl iniyor?  • İsim / Takma İsim
   14 Şubat 2014 - 00:27

   Miami ya da tokyo play storeden nasıl iniyor?  • Furrkan
   17 Şubat 2014 - 18:18

   google play store indirin qoksa andiroid sürüm yetmiyor sizin  • lSlayerB0ss
   27 Nisan 2014 - 20:51

   Play Store de Yokkk!!!! Yardım Edin Lütfen  • furkan
   14 Mayıs 2014 - 22:51

   Play storeden indirin oyun güncelleştikçe bölümler yenileniyo.  • ahmet
   19 Temmuz 2014 - 01:11

   Bence google play stordan indirsek daha guzel  • selinay
   08 Ağustos 2014 - 01:31

   başka yerden indirin  • İsim / Takma İsim
   02 Ocak 2015 - 20:12

   Subway surf beijing indirin o daha iyi  • yunus
   08 Ocak 2016 - 15:48

   Yahu ne kadar guzelllllllllllllBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.