Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Mayıs 2013
Toplam İndirme 21.879
Disk Boyutu 41M

Sports Car Challenge – Android 3D Araba Yarış Oyunu

Kaskınızı takın ve birbirinden süratli araçlarla pist de kendinizi gösterin!

Android Sports Car Challenge özellikle android yarış oyunlarını sevenler için ideal bir yapım. Ücretsiz olması aklınızda oyun içi kazanç sistemimi var acaba sorularını getirmiş olsa da oyunda aklınıza gelen her şey ücretsiz ve dilediğiniz aracı seçebiliyorsunuz.

Özellikle araçların iç kısımlarını merak edenler için seçimi yaptıktan sonrada bunu görebilmeleri mümkün.

Yapımda yer alan araçlar:

– Audi RS 5 Coupé
– Audi R8 GT Spyder
– Audi TTS Coupé
– Bentley Continental GT V8
– Bentley Continental Supersports ISR
– Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport
– Lamborghini Aventador LP 700-4
– Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera
– Porsche 911 Carrera S
– Porsche Cayman R
– Volkswagen Scirocco R

Android Sports Car Challenge Özellikleri

 • 2 farklı kontrol seçeneği (dokunmatik ve sensör)
 • 3D grafikler ve gerçekçi araç sesleri
 • Farklı kamera açıları
 • Araç renkleri değiştirme
 • 3 Mod

ve daha fazlası

 

Uygulama Görüntüleri

 • Sports Car Challenge
 • Sports Car Challenge
 • Sports Car Challenge
 • Sports Car Challenge
 • Sports Car Challenge
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.