BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Yarış > SpeedCarII

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Kasım 2012
Toplam İndirme 18.842
Disk Boyutu 7,5M

SpeedCar 2 – Araba Yarışı

Android Speed Car ll oyunu Speed Car serisinin 2. Oyunudur. Speed Car ll’nin indirilme sayısı daha 1. oyununu geçemese bile yakında geçeceğine eminim.
Speed Car’ın ilk oyununda sadece düz bir yolda arabalara çarpmadan en yüksek skor elde etmek isterken 2. oyunda hem arabalara çarpmadan, hemde yoldaki dönüşlere dikkat ederek ilerlemelisiniz. Ayrıca ekranan basılı tutarak daha hızlı gidip, daha fazla puan kazanabilirsiniz. Speed Car ll oyunu grafiksel açıdan gelişmiş, kontoller biraz daha hassas olmuş. Speed Car ll’de kontrollü davranmak ve biraz daha ileri dönük oynamak gerekiyor. ilerledikçe ard arda gelen arabalar sizi baya zorluyacak. Ayrıca bu oyunda birçok araba çeşidi kullanabilir, ancak bazı arabaları açmak için parayla satın almamız gerekiyor

Speed Car ll oyunu 1.000.000 indirilme ve 4,5 oyuncu puanı almış bu oyunu sizde indirip doyasıya oynayabilirsiniz.

SpeedCarII Ekran Görüntüsü
SpeedCarII SpeedCarII SpeedCarII SpeedCarII SpeedCarII

  Yorumlar


  • mruat
   13 Kasım 2012 - 01:33

   bunu nasıl indircem bulamadım :S   • Ferudun Sercan Kınacı
    13 Kasım 2012 - 18:33

    sağ tarafta hemen indir kullanıp indirebilirsini barkod okuyucu ile cihazınıza okutupta direkte indirebilirsiniz.Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.