Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 4.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Aralık 2012
Toplam İndirme 9.733
Disk Boyutu 24M

Android Snapseed – Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

2012 yılının En İyi Mobil Fotoğraf düzenleme Uygulaması olan Snapseed Google Playstore üzerinden Android kullancıları ile buluştu.

Instagram uygulamasına rakip özellikleri bünyesinde bulunduran Snapseed yeni çıkmasına rağmen büyük bir ivme yakalayıp en çok indirilenler listesinde yerini aldı.

Android Snapeed ile çekeceğiniz veya hafızada bulunan fotoğrafları içinde bulunan 13 adet efekt ile profosyonel bir fotoğrafçı gibi düzenleyip Google+, Facebook, Twitter vb sosyal paylaşım platformlarına yüklebilir istersenizde dilersenizde dropbox hesabınızda saklayabilirsiniz.

Android Snapeed Özellikleri;

 • Otomatik doğru fotoğraf analizleri yapıp mükemmel pozları ayarlar.
 • Nik Software devrimci U Point teknolojisi ile fotoğraflarınızı saniyeler içinde belirli bölgelerine hassas düzenlemeler yapın.
 • Fotoğraflarınıza derinliklik katıp benzersiz renklerle canlılık katabilirsiniz.
 • Beyaz dengesi, Doygunluk, Konstrast ayarlarını yapabilirsiniz.
 • Fotoğraflarınızı kırpıp istediğiniz boyuta getirip çerçeve içine yerleştirebilirsiniz.
 • Sağa sola döndürmeler yapabilir döndürme derecesini kendinizde ayarlabilirsiniz.
 • Center Focus özelliği ile seçilen bölgedekilerinde dışanda kalanları bulanıklaştırabilirsiniz.

Snapeed Destekledikleri;

 • Android OS 4.0 (Ice Cream Sandwich) veya üstü
 • Telefon veya Tablet
 • JPEG ve TIFF fotoğrafları
 • Dil desteği: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca Brezilya Portekizcesi, Japonca , Çince ve Arapça

Snapseed Ekran Görüntüsü
Snapseed Snapseed Snapseed Snapseed Snapseed

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.