Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Kasım 2013
Toplam İndirme 14.973
Disk Boyutu 4,1M

SİLAH SESLERİ Uygulaması

Eğer silah ve sesleri ile ilgileniyorsanız bu uygulama tam size göre!!

Ateşli silah sesleri çok güzel Gun harika sesler çeşitli sunmak uygulamalar sesler olduğunu.

Bu Tabancaları, Shotguns, Alt Makineli Tüfek, Assault Tüfekler, Sniper Tüfekler, Makineli Tüfek dahil olmak üzere en popüler silah vardır atış poligonu deneyimi ile gerçekçi simülatörü.

Kullanımı çok kolay ….
Tam o sırada, denemek istediğiniz silah seçmek için galeri tıklayın ve ardından görüntü ve ses keyfini
Eğer detay tıklayarak görüntüyü zil sesi gibi ses ayarlayabilirsiniz.

Özellikler
27 harika sesler
fantastik görüntüler
Gerçekçi sesler.

Muziplik ve arkadaşlarınız korkutmak için harika bir eğlenceli bir uygulama.

Deneyiminizi rütbe ve bize paylaşmak unutmayın. Bu ücretsiz uygulama reklam destekli ve reklam içerir.

Görüntüleri

 • SİLAH SESLERİ
 • SİLAH SESLERİ
 • SİLAH SESLERİ
 • SİLAH SESLERİ
 • SİLAH SESLERİ
 • SİLAH SESLERİ
 • SİLAH SESLERİ
 • SİLAH SESLERİ
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.