Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm run.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Kasım 2011
Toplam İndirme 14.909
Disk Boyutu 185k

run Football Manager (Futbol Menejer )

Futbol sevenlerin bağımlısı olacağı güzel bir menejerlik oyunu markette en çok indirilen menejerlik oyunu olduğu için sizin için incelemeye layik gördük Menejerlik oyunlarında rakiplerin gerçek kişiler olması çok önemli çünkü rakipleriniz  tanıdıklarınız olursa menejerlik oyunları bir o kadar çekişmeli ve zevkli oluyor. Run Football Manager online desteği ile gerçek kişilerle liglerde kendi takımınız oluşturup  onu en iyi şekilde yöneterek bulunduğunuz ligte başaralı bir konuma gelerek kendi seyirci kitlenizi oluşturmanız gerekli.

Güçlü bir takımınız olması için takımızı günlük antremanlar yaptırıp maçlara hazır hale getirmelisiniz çalışmalarınızın karşılığını rakiplerle yaptığınız maçları kazanarak elde ediyorsunuz daha sonrasında klubün kasasında biriken paralarla yeni oyuncu transferleri yapıp takımızını daha güçlü hale getirebilirsiniz herşey bunla bitmiyor ne kadar güçlü takımınız olsada maçlarda uyguladığınız taktikleri iyi seçmezseniz kaybetmeniz kaçınılmaz olur onun için rakiplerinizi iyi takip gerekli analizlerde bulunmanız gerekli.

run Football Manager (soccer) Ekran Görüntüsü

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.