Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 5.12
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Aralık 2012
Toplam İndirme 7.927
Disk Boyutu 11M

ROUTE Navigation – Android için Ücretsiz Navigasyon

ROUTE 66 Maps, Android için Ücretsiz Navigasyon uygulamasıdır.

GPS tabanlı haritalama ile yolunuzu bulabileceğiniz Türkçe hizmet veren ve bir çok haritayı ücretsiz imkan sağlayan Android Navigasyon uygulamasıdır.

Route Android Navigasyon uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ama çeşitli özellikleri kullanabilmek için lisans satın almalısınız lisans ücretisi ise 19 euro ücretli sürümünü satıl aldığınız sesli navigasyon ve araç kiti olarakta kullanma fırsatına sahip olabiliyorsunuz

Routte Navigasyon Uygulamasının Ücretsiz sunduğu hizmetler.

 • 100’ün üzerinde haritalara istediğiniz anda bu haritaları indirme imkanı
 • Haritaları gözlemeyebilir istediğini yeri arayabilir yol tariflerine ücretsiz ulaşabilirsiniz.
 • Ücretsiz harita güncelleme
 • Bilgisayar ihtiyarç duymadan haritaları dirak Android cihazınıza indirebilirsiniz.
 • Akıllı önbellekleme sistemi ile aynı haritayı ikinci defa indirmenize gerek kalmaz.
 • Dünya şehirlerinde yüksek çözünürlüklü 3D içerik
 • Gece gündüze duyarlı harita renkleri seçimi.
 • Bölgelere özel hava raporları
 • Multi-touch ile haritaları yakınlaştırma uzaklaştırma
 • Yüksek çözünürlük tablet ve telefon ekran ile uyumlu
 • Bulunduğunuz konumu kordinatları ile sevdiklerinizle sosyal paylaşım alanlarından paylaşabilirsiniz.

Haritalar ve navigasyon bu ülkelerde destekler
+ Afrika: Mısır, Lesotho, Fas, Nijerya, Güney Afrika, Swaziland
+ Asya: Bahreyn, Brunei, Çin, Hong Kong, Endonezya, Kuveyt, Macau, Malezya, Umman, Filipinler, Katar, Suudi Arabistan, Singapur, Tayvan, Tayland, Birleşik Arap Emirlikleri
+ Okyanusya: Avustralya, Yeni Zelanda
+ Amerika: Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Guadeloupe, Martinique, Meksika, Porto Riko, Amerika Birleşik Devletleri, Uruguay, Virgin Adaları (ABD)
+ Avrupa: Arnavutluk, Andora, Avusturya, Belarus, Belçika, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Vatikan

Bu ülkelerde yalnızca Haritaları Destekler
+ Afrika: Angola, Benin, Botswana, Burkina Faso, Kamerun, Kongo, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Gabon, Gana, Kenya, Malavi, Mali, Moritanya, Mauritius, Mayotte, Mozambik, Namibya, Nijer, Reunion, Tanzanya, Togo, Uganda, Batı Sahra, Zambiya, Zimbabve

 

Görüntüleri

 • ROUTE 66 Maps + Navigation
 • ROUTE 66 Maps + Navigation
 • ROUTE 66 Maps + Navigation
 • ROUTE 66 Maps + Navigation
 • ROUTE 66 Maps + Navigation
 • ROUTE 66 Maps + Navigation
 • ROUTE 66 Maps + Navigation
 • ROUTE 66 Maps + Navigation
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.