Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Aralık 2012
Toplam İndirme 18.440
Disk Boyutu 28M

Pudding Camera – Android için Kamera Uygulaması

Pudding kamera uygulamasi ile Android cihazinizin klasik çekimlerine birbirinden şık 72 adet birbirinden farklı efekt ekleyebilir fotograflarinizi canlandirabilirsiniz. Android Pudding kamera uygulamasindaki efektler ücretsizdir.

Puding Kameranin 9 farklı Kaliteli Kamera modu ve 8 adet Güzel Filmleri, Çesitli boy oranlari, Multi-kare çekim, Balik gözü ve oyuncak kamera efektleri ile DSLR kalitesi ile muhtesem fotograf ortaya çıkarma imkanı sağlamakta.

Pudding Android Kamera Uygulamas özellikleri;

 • Geniş vizör ve kamera-like arabirimi sayesinde tam ekran vizör ile gerçek yasama benzeyen kameralarla arayüzü kontrollerinin keyfini çikarin.
 • 9 Kalite Kameralar ve 8 Güzel Filmleri seçin
 • Yüz Tanima – Izgara özelligi – Self-Kamera modu (Dokunmatik ekran) – Hareket Kamera Serisi için Timer geri sayim
 •  Galeri – Resim Galeri tarihe göre siralaniyor.
 • Paylasma ve birden fazla fotograf silmek
 •  Görüntü verileri ile Önizleme Foto: Tarih, saat, kamera, film, görüntü boyutu ve maruziyet bilgileri
 • Üç çözünürlük boyutlari ( 472px, Orta: 700 piksel, Büyük: 1280px Küçük)
 • Aninda Paylasim -E-Posta -Facebook -Twitter -Tumblr -Flickr -Pudding.to

Pudding Camera Ekran Görüntüsü
Pudding Camera Pudding Camera Pudding Camera Pudding Camera

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.