Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni £0.74
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Aralık 2012
Toplam İndirme 29.338
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Plants vs. Zombies – Android Zombi Defans Oyunu

Android cihazınızla Zombi saldırılarına karşı koyun!

Android Strateji oyunu Plants vs. Zombies, toprak bitkilerini kullanarak size saldıraya geçen Zombilere karşı bölgenizi koruyorsunuz.

Bezelye atıcı, fındık duvarları ve kiraz bombalarınızı hazırlayın. Kapınıza kadar gelmeden önce 26 çeşit zombiyi yavaşlatmak, kafalarını karıştırmak, ve zayıflatmak için  bunları kullanmanız gerekecek.

Kale savunma oyunlarının en iyilerinden bir tanesi, Plants vs. Zombies zombileri kendi özel becerileriyle sunar. Hızlı bir şekilde düşünmeli, plan yapmalı ve başarılı bir strateji geliştirmelisiniz ve hepsini defetmelisiniz. Kısıtlı yeşilliklerinizi ve tohumlarınızı kullanırken dikkatli olun.

Plants vs. Zombies bütün yaşlardaki insanların oynayabilecekleri bir oyundur. Zombi eğlencesi asla bitmez!

Plants vs. Zombies Oyun Özellikleri:       

 • 50 seviyeli Adventure (Macera) modunda zombileri ele geçirin – gün içinde, gece, siste, havuzun içinde ve çatıda.
 • Yüksek atlayıcılar, şnorkelciler ve kova kafalar gibi 26 çeşit Zombi ile savaşın.
 • 49 adet çok yıllık bitki kazanın ve para biriktirin ve salyangoz, güç arttırıcı ve daha fazlasını satın alın.
 • Bütün bitki ve zombileri görmek için takvimi açın, artı “gerçekler” ve alıntılar
 • 10 eğlenceli ölüm ödülü toplayın.
 • Harika grafikler, mükemmel müzikler ve bonus müzik videosu.

Uygulama Görüntüleri

 • Plants vs. Zombies
 • Plants vs. Zombies
 • Plants vs. Zombies
 • Plants vs. Zombies
 • Plants vs. Zombies
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.