Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.257161
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 20 Kasım 2013
Toplam İndirme 11.038
Disk Boyutu 169M

Plants vs. Zombies 2 – Android Zombi Savunma Oyunu

Plants vs. Zombies oyunu 2 inci oyunu ile aksiyona ve heyecana devam ediyor!

Android zombile oyunları sevenlerin tutku ile oynadıkları oyunun ikinci serisi ile yine adından çok bahsettireceğe benziyor. Zombi savunma oyunlarının öncüsü olan oyun yeni oyunu ile Android marketin en çok indirilen oyunları arasında ilk sıraları zorluyor.

Oyun içerisinde bölgenizi üzerinize gelen zombilere karşı koruyorsunuz bir çok cephaneliğiniz bulunmakta onları yerlerini iyi yerleştirip gelen zombileri yok etmeye çalışıyorsunuz. İlk oyuna göre cephanelikler çeşitlendirilemeye gidilmiş artık daha güçlüsünüz!

Görüntüleri

 • Plants vs. Zombies™ 2
 • Plants vs. Zombies™ 2
 • Plants vs. Zombies™ 2
 • Plants vs. Zombies™ 2
 • Plants vs. Zombies™ 2
 • Plants vs. Zombies™ 2
 • Plants vs. Zombies™ 2
 • Plants vs. Zombies™ 2
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.