Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Kasım 2012
Toplam İndirme 9.315
Disk Boyutu 25M

Plague Inc. – Yepyeni Bir Tarz Strateji Oyunu

Benzersiz bir oyun yapısı sunan yüksek strateji ve korkutucu yapısı olan  Ndemic Creations yapımcının ürettiği simülasyon strateji oyunu  Plague Inc. Miniclip sayesinde android platformda.

“Dünya’ya ölümcül bir enfeksiyon yayabilir misin?” Plague Inc. İle insanlığı yok etmek için geliştirdiğin virüsü yay, insanları kurtulmak için çare ararken öldür. Zekice yapılmış, yenilikçi oyun ile bunu yapabilirsin.

Plague Inc. Oyunun Özellikler:

 • Son derece gelişmiş arayüz.
 • Çarpıçı grafikler, yüksek çözünürlüğe uyumlu.
 • Kapsamlı oyun içi yardım ve öğretici sistem.
 • Son derece ayrıntılı, hiper-gerçekçi bir dünya
 • 50’den fazla ülkede, 6 milyar insan

Son derece gerçekçi bir oyun olan Plague Inc. Oyunu ile ürettiğimiz virüsü belirli bir şehirden ulaşım araçları, kuşlar ile ileterek, tüm ülkelere yaymak ve o ülkedeki bütün insanları öldürmek. Bunu yaparken hem virüsümüzü güçlendirmeli, hem de diğer dış etkenlere karşı korumalıyız.

Plague Inc. Ekran Görüntüsü
Plague Inc. Plague Inc. Plague Inc. Plague Inc. Plague Inc.

  Yorumlar


  • ilhan
   05 Temmuz 2014 - 02:05

   bu ne ya full değilBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.