Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Şubat 2012
Toplam İndirme 13.235
Disk Boyutu 1,7M

NFL Pro 2012 – Amerikan Futbolu

Gameloft HD güzel oyunlarından biri olan NFL PRo ücretsiz olarak karşınızda oyunu yükleme esnasında int bağlanıp 193 mb indirme yapması gerekli. Oyun görsellik olarak gerçekten göze hitap ediyor Amerikan Futbolu oynamayı bilmeyenler için bu oyunu çözmek oldukça zor olacaktır onun için amerikan futbolundan biraz bahsedelim

Amerikan Futbolu ;

 • Maç ilk olarak para atışıyla başlar.
 • Atışı kazanan takım “kick off” denilen vuruşla oyuna başlar.
 • Oyun süresi 15’er dakikalık 4 bölümden oluşur. Bir maç 60 dakika sürer.
 • Amerikan futbolu sahası 110 metre uzunluğunda 49,354654 metre enindedir.
 • Takım kadrosu 45 oyuncudur ama maça 11 kişiyle çıkılır.
 • Her takımın 1 yarı içinde 3 mola hakkı vardır.
 • 2. ve 4. çeyrekğin son iki dakikasında TV reklamları için mola verilir.

NFL Pro 2012 Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


  • Fatih
   02 Şubat 2012 - 18:09

   süper bir oyun android için güzel bir futbol oyunu.  • İsim / Takma İsim
   15 Nisan 2012 - 16:44

   benimki olmadı ya  • Ferudun Sercan Kınacı
   15 Nisan 2012 - 19:23

   Android 2.1 üzeri cihazlarda çalışıyor oyun  • İsim / Takma İsim
   04 Eylül 2012 - 10:50

   indirdiğimiz dosyayı ne yapıcaz  • mersinmustangs
   10 Ekim 2012 - 01:39

   sd dosyasını wi-fi den mi indircekBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.