BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Sosyal Ağ > MSN Messenger: Mercury (Android MSN Mesenger)

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Eylül 2011
Toplam İndirme 4.093
Disk Boyutu 923K

Android MSN Messenger: Mercury İnceleme

Msn Messneger diğer MSN’lere göre artı ve eksileri olan bir uygulama. Mercury MSN’de dilediğimiz bir  kişi çevrimiçi olduğunda veya mesaj yazdığında ayrı ayrı zil sesleri atamak mümkün. Ayrıca  ifadeler kısmı oldukça hoş olmuş ekranın sağında bulunan ifadelere dokunarak ekrana gelen ifadelerden kolayca seçim yapmak mümkün. Kişi listesi çok olanlar için ayrıca isim değiştirme özelliği olması, kullanılabilirliği artırmış. Ses kayıt özelliği sayesinde bas konuş yaparak ses iletisi gönderebilirsiniz.

MSN Messenger: Mercury Özellikleri

 • Titreşim gönderebilme
 • Kişi Listesindeki ismleri değiştirebilme
 • Resim Gönderme
 • Kişi Davet
 • Kolay smile gönderme
 • Kişiyi Silme/Engelleme
 • Görünüm/Durum/Kişisel İleti Değiştirme
 • Grup Sohbeti
 • Çevrimdışı bağlanma
 • Çevrimdışı mesajlaşma
 • Kişi Ekleme
 • Birden fazla oturum açabilme

MSN Messenger: Mercury  Eksi Yönleri

 • Diğer MSN’lerde olduğu gibi bundada sesli ve görüntülü sohbet özelliği yok

MSN Messenger: Mercury Ekran Görüntüleri


 

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.