BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Moto Locos

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.02
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Nisan 2013
Toplam İndirme 9.481
Disk Boyutu 25M

Moto Locos – Android Motor Yarışı

Motorunuzla Rio de Janeiro nun güneşli plaj yolunda aksiyon dolu bir gezintiye çıkmak istermisiniz.

Android motor oyunları arasında bulunan Moto Locos grafik kalitesi ve aksiyonlu oyun kurgusu ile bir çok motor oyununu geride bırakmakta trafikte kurulan engeller gerçeye yakın olduğundan gerçekci bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.

Racing Moto olduğu gibi motorunuzu ilerledikçe devir alıp hızlanmakta ve kontrol edilmesi zor hale gelmekte bu bir yanda dursun sizi yakalamak isteyen bir çok polis peşinizde.

Moto Loco Android Motor Yarışı Oyunun Özellikleri

 • 5 farklı şehirde motor kullanma imkanı
 • 4 farklı motor ve sürücü
 • 50 farklı bölüm
 • Nitro, turbo, ekstra zaman gibi oyun içi bonuslar
 • Facebook skor paylaşımı

 

 

Uygulama Görüntüleri

 • Moto Locos
 • Moto Locos
 • Moto Locos
 • Moto Locos
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.