Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.4.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Aralık 2013
Toplam İndirme 14.959
Disk Boyutu 33M

MomentCam  – Android ile Resimlerinize Karikatür Efekti Verin

Android telefon ve tabletinizde bulunan resimleri çizgi film karekterine çevirebilirsiniz.

MomentCam güçlü animasyon aracıyla resimlerinizi saniyeler içinde akıl almaz efektler vererek eğlenceli hale getiriyor hemde bunların tamamı ücretsiz. Kendinizi bir karikatür olarak görmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Android Market de bu uygulama benzer yapımların hepsi reklamlar bulunurken MomentCam reklamsız olarak hizmet vermekte kullanıcı arayüzü oldukça basit olan uygulamanın Türkçe versiyonu bulunmamakta ama ingilizce dil desteğiyle kolaylıkla resimlerinizi düzenleyebiliyorsunuz.

Düzenlediğiniz resimleri dilerseniz tablet ve telefonlarınıza kaydedebiliyorsunuz dilersenizde sosyal paylaşım sitelerinde direk paylaşabiliyorsunuz. Son dönemlerin en popüler Android resim düzenleme uygulaması olan MomentCam ı APK olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Görüntüleri

 • MomentCam
 • MomentCam
 • MomentCam
 • MomentCam
 • MomentCam
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.