Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.15
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Ekim 2012
Toplam İndirme 1.665
Disk Boyutu 408k

MightyText – Android ile Bilgisayardan Mesaj atma

MightyText uygulamasını kullanarak telefonuzla bilgisayar arasında bağlantı kurup telefonuzu kullanmadan hızlı bir şekilde bilgisayarınız üzerinden mesajlarınızı gönderip alın.

Uygulama tamamen ücretsiz gönderdiğiniz mesajları telefonuzun hattından gönderirsiniz ek bir ücret ödemezsini kendi mesaj hakkınızdan gider mesajlarınız.

MightyText uygulamasını telefonuza yüklendikten sonra internet bağlantınızı aktif ediyorsunuz ve ardından bilgisayarınızdan https://mightytext.net/app/ sayfasına giriş yapıyorsunuz ve tüm telefonuzdaki mesajlarınız karşınıza geliyor kullanışlı arayüzü ile istediğiniz mesaj gönderip alabilirsiniz.

Uygulama google hesabınıza girme hakkına sahip onun için sizden yetkiler istiyor kullanıcı sözleşmenisini okuyup bu uygulamayı kullamanızı tavsiye ediyorum.

MightyText – SMS from Computer Ekran Görüntüsü
MightyText - SMS from Computer -2MightyText - SMS from Computer -3

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.