Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Nisan 2013
Toplam İndirme 5.436
Disk Boyutu 17M

MF3 JetSki – Android Jetski Oyunu

Kanalları ile ünlü Venedik şehrinde Jetski ile aksiyon dolu bir maceraya hazırmısınız?

Venedikdeki bir kaçış öyküsünü konu alıyor oyun, kahramanımız kaçış yolu olarak su kanallarında Jetski kullanıyor peşindeki düşmanlarıda jetsiki kullanıyor onlara yakalanmamak için kaza yapmadan kanaldan çıkması gerekli kanal boyunda gondollar ve bazı bölgelerde mayınlar bulunmakta bu engelleri aşarak düşmanlarının elinden kurtulması gerekli.

Android Jetski oyunlarının en iyi grafiklere sahip ve aksiyon dolu oyununu oynamak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

 

Görüntüleri

 • MF3 JetSki
 • MF3 JetSki
 • MF3 JetSki
 • MF3 JetSki

Video

MF3 JetSki tanıtım videosu...
  Yorumlar


  • ömer sadık yıldız
   09 Kasım 2013 - 22:26

   çok güzel bi oyu n herhese tavsiye ederimmmBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.