Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Mart 2012
Toplam İndirme 23.589
Disk Boyutu 22M

Mega Jump

Mega Jump ile yüksek bir sıçrama yolculuğuna çıkmak için havalanmaya hazırlanın!

Mega Jump zıplama oyunları arasındaki en eğlenceli olanlarından biri, oyun içindeki karakter şirinliği ve çıkarmış olduğu seslerle insanı etkliyor. Zıplamaya hazırlandıktan sonra gökyüzüne doğru fırlatılıyorsunuz  önünüdeki altınları toplamaya başlıyorsunuz amacınız en çok altını toplayıp en yüksege ulaşmak  dikkatli olun altınızda üzerine basıp sıçrayacağınız altın kalmazsa tepe taklak aşağı düşersiniz.

İpucu olarak sıçradığınızda önünüze çıkan özel zıplama teknikleri sunan bonusları almanız yükseklere ulaşıp puanları toplamanıza çok yardımcı olacaktır bu bonuslar.Göz kamaştırıcı çizgi grafikleri ile oynayanları etkileyeceğinden hiç süphemiz yok. Yükseldikçe katmanlar değişmekte bu katmanların özelliklerine göre ekran görüntüleride farklılaşmakta böylelikle oyunun ambiyansına kendinizi kaptırabilirsiniz. Sensörle oynanan oyunlar sıralamasında üst sıraları zorlayacak bir oyun Mega Jump.

Mega Jump Ekran Görüntüsü

    Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.