Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.0.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Ekim 2015
Toplam İndirme 81.745
Disk Boyutu 26M

Konuşan kahramanlarımız Tom ve Angela bu oyunda alışılmışın dışına çıkarak jetski üzerinde macera dolu bir yolculuğa çıkıyorlar.

Outfit7 firmasının başarılı yapıtlarının bambaşka bir versiyonu ile karşımıza çıkıyor kahramanları genelde sanal birer bebek gibi büyüttüğümüz oyunların dışında suyun üzerinde macera dolu bir yolculuğa çıkarıyoruz. Oyuna başladığınızda Tom ve Angela sizi karşılıyor jetski oyununda hangi karakteri seçeceğinizi belirliyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz ekrana dokunarak jetski üzerinde bulunan karakterinizi sağa sola hareket ettirebiliyorsunuz.

Facebook hesabınızı kullanarak giriş yaptığınız taktirde arkadaşlarınızla rekabet haline girebiliyorsunuz. Konuşan Tom Jetski oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görüntüleri

 • Konuşan Tom Jetski
 • Konuşan Tom Jetski
 • Konuşan Tom Jetski
 • Konuşan Tom Jetski
 • Konuşan Tom Jetski
 • Konuşan Tom Jetski
 • Konuşan Tom Jetski
 • Konuşan Tom Jetski
  Yorumlar


  • cadi
   28 Ocak 2016 - 03:13

   Süper bir oyun  • zübeyzbyde.
   28 Şubat 2016 - 02:09

   idirdim olmuyor ne dense ama sadece tokat atmaca oyunu*^_^*≧▽≦^_^⊙_⊙︶︿︶  • ayhan
   30 Ağustos 2017 - 21:14

   bendede olmuyo  • naz
   28 Mart 2018 - 05:52

   Super oyun
   cok begendimBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.