Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.1.11
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Mayıs 2014
Toplam İndirme 4.192
Disk Boyutu 18M

Jurassic Park™ Builder Dinazor seçerek karşınız da ki dinozorlar ile savaşacak ve galip gelmeye çalışacağınız Android simülasyon oyunu.

Kendinize ait bir dinozor oluşturarak aktif ettiğiniz parkın içinde savaşa başlayacaksınız. DNA larını geliştirebildiğiniz için oluşturduğunuz dinozor ile bütün oluşturduğunuz dinozorları yok edebilirsiniz. Sizi zorlayacak kısım oluşturduğunuz diğer hayvanlara özellik eklediğiniz de sizin yaratığınız daha az bir özellikte kalır onun için kendi yaratığını her yendiğiniz dinozor dan sonra  özelliklerini güncellemeniz ve yeni özellikler katmanız olacak. Sizin parkınıza gelecek olan misafirleri eğlendirmek için güçlü bir saldırı sistemleri uygulayın ve parkınızın en iyi dövüşçü dinozoru sizinki olsun. Size yardımcı olan iki tane baş kahraman var bunlar filminden esinlenilmiştir Dr. Ian Malcolm veya John Hammond size en önemli görevleri onlar verecekler. Harfiyen uyarak daha nitelikli bir dövüşçü olabilirsiniz. 50 altın madalya toplayarak en dövüşçü unvanı almaya hak kazanın.

Jurassic Park™ Builder Özellikleri

 • Birleştireceğiniz ve geliştireceğiniz 34 farklı Dinozor
 • 30 tane farklı su altı yaratığı
 • Büyük mamutlar ve buzul çağından esinlenilmiş 30 dinozor türü
 • Facebook arkadaşların ile toplu dövüş alanı oluşturma
 • Soysa yardımlaşma bölümü “ parklarını ziyaret edip hediye verebilme ve yardım sağlayabilme”
 • 3D animasyon efektler ve göze ve kulağa hitap eden sesler

Jurassic Park™ Builder özgün bir şekilde filmi tamamen yanıtsan görüntü ve ses kalitesi ile bağımlılık yapacak derecede oluşturulmuş ücretsiz Android  Simülasyon oyunudur.

Görüntüleri

 • Jurassic Park™ Builder
 • Jurassic Park™ Builder
 • Jurassic Park™ Builder
 • Jurassic Park™ Builder
 • Jurassic Park™ Builder
 • Jurassic Park™ Builder
 • Jurassic Park™ Builder
 • Jurassic Park™ Builder
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.