BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Juice Factory – The Original

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Mart 2013
Toplam İndirme 2.310
Disk Boyutu 26M

Juice Factory – The Original – Android Beceri Oyunu

Juice Factory oyunu ile iş becerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Meyve suyu fabrikasında şişeleme bandında görevli olarak çalışıyorsunuz band üzerinden şişeleri doğru kasalara yerleştiriyorsunuz. Kasalama işlemini yaparken başınızda amiriniz bekliyor hata yaptığınızda onun kızgın suratını görüyorsunuz.

Band üzerinde yanlızca meyve suyu şişeleri gelmiyor farklı türde objeler geliyor bu objeleri patronun üzerine sürüklüyorsunuz o da bu farklı objeleri gördüğünde tepkisi hiç hoş olmuyor.

Grafik olarak iyi gibi görünmesede kurgu olarak bağımlılık yaratabilecek bir oyun ilk bölümlerde işler kolay gibi görünsede ilerledikçe içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor.

Uygulama Görüntüleri

 • Juice Factory – The Original
 • Juice Factory – The Original
 • Juice Factory – The Original
 • Juice Factory – The Original
 • Juice Factory – The Original
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.