BURADASINIZ : cep yazılım > iOS > Finans > Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Bankacılık indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform Compatible with iPhone, iPod touch and iPad. Requires iOS 3.1 or later.
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 15 Şubat 2013
Toplam İndirme 1.104
Disk Boyutu 10.9 MB

Iphone için Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırın!

Bu uygulama ile iPhone kullanıcıları; Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasının zengin hizmet içeriğinden diledikleri yer ve zamanda faydalanabiliyorlar.

Yapı Kredi bireysel müşterileri uygulama içerisinden erişilebilen;

• Mobil Şube* ile bankacılık işlemlerini iPhone kullanım özelliklerine göre hazırlanmış ekranlar üzerinden kolayca gerçekleştirebilirken,
• Akıllı Cep ile İnternet/Mobil Şube girişlerinde kullanılmak üzere tek kullanımlık şifre üretebilecekler.

Yapı Kredi müşterisi olsun veya olmasın herkesin kullanabileceği;
• Bireysel kredi, fon, döviz hesaplama, faiz ve kur fiyatlarını takip etme gibi Finansal Hizmetler ve ürün – kampanya bilgilerine ulaşma, en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM bilgilerine erişebilme gibi kolaylıklar da uygulama içerisinde yer alıyor.

Ayrıca Türkiye’de bir ilk olarak sunulan Salla Yolla ile para transferleri artık çok kolay ve eğlenceli. iPhone’unuzu sallayın belirlediğiniz tutarı Salla Yolla ile anında yollayın.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını iPhone’unuza ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

* Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasını yükledikten sonra, İnternet Şubesi kullanıcı kodu ve şifreniz ile Mobil Şube’den bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Make your life easier with Yapı Kredi Mobile Banking application!
Yapı Kredi’s brand new Mobile Banking application!

This application enables iPhone users to access Yapı Kredi Mobile Banking’s rich service content whenever and wherever they are.

The application will provide Yapı Kredi retail customers with access to:
• Mobile Banking* for realization of their banking transactions easily on iPhone optimized pages;
• OTP Mobile for generation one time passwords to login to Internet/Mobile Banking.

Yapı Kredi customer or not, everyone can use the application to easily access convenient features, including:
• Financial Services, such as personal loan, fund, currency calculation and interest rates, currency price tracking; access to product and campaign information; location of the nearest Yapı Kredi Branches and ATMs.
In addition, Bumb to Send, a first in Turkey, makes money transfers easy and fun. Bump your iPhone and send your money by Bump to Send instantly.

You can download the Yapı Kredi Mobile Banking application for free to your iPhone right now.

* You can conduct your banking transactions instantly with your Internet Banking user code and password once you have installed your Yapı Kredi Mobile Banking application.

Uygulama Görüntüleri

 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık
 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık
 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık
 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık
 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık
Etiketler :Yorumlar


  Yorumlar


Yorumlar


  YorumlarBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.