BURADASINIZ : cep yazılım > Android > Oyun > Aksiyon > Interstellar

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 4.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Eylül 2014
Toplam İndirme 3.632
Disk Boyutu 35M

Interstellar – Kendi Evrenini Oluşturma Oyunu

Android Market in en çok oynanan oyunları arasında yerini alan Interstellar oyununda amacınız sonsuz uzay boşluğunda kendi evreninizi oluşturmak.

Son dönemlerin en popüler oyun kategorisi olan olan ülke kurma oyunları kategorisine yeni bir nefes getiren Interstellar rakiplerinden farklı olarak bambaşka bir dünya ile karşımıza çıkıyor. Kendi güneş sisteminizi oluşturabileceğini bir çok orjinal ögenin bulunduğu oyunda arkadaşlarınızın evrenlerini gezerek stratejik ittifaklar yapabiliyorsunuz.

Interstellar Oyunun Özellikleri;

 • Android Tablet ve telefonlarla uyumlu.
 • Kendi evreninizi oluşturun arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Gezegeninizi kendi zevkinize göre oluşturun.
 • Size verilen görevleri tamamlayarak oyunda ilerleyin.
 • Filmin bilim danışmanı Kip Thorne tarafından onaylanan fizik kontroller.
 • Ücretsiz.

Ses getiren Interstellar (Yıldızlararası) filminin resmi Android oyununu sitemiz üzerinden Apk olarak indirip telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri

 • Interstellar
 • Interstellar
 • Interstellar
 • Interstellar
 • Interstellar
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.